Focus on hunter

Witamy pacjentów/opiekunów

Witamy na stronie www.focusonhunter.pl

Strona Focus on Hunter jest źródłem informacji o zespole Huntera skierowanym do pacjentów, rodzin oraz pracowników służby zdrowia. Na stronie można znaleźć przydatne informacje oraz porady dotyczące zespołu Huntera. Można tu również znaleźć relacje rodzin żyjących z zespołem Huntera.

 

Strona „Focus on Hunter” jest skierowana tylko do obywateli Polski. Strona „Focus on Hunter” została stworzona przez firmę Shire HGT, działającej w ramach grupy Shire. Strona internetowa została opracowana zgodnie z branżowymi i prawnymi standardami celem dostarczenia informacji o zespole Huntera opinii publicznej, pacjentom, ich rodzinom, a także pracownikom służby zdrowia. Firma Shire HGT dokłada wszelkich starań, aby informacje zawarte na stronie były dokładne i aktualne.
Niemniej jednak, informacje zawarte na stronie internetowej nie są wyczerpujące. Źródła opublikowane, które zostały zacytowane na stronie Focus on Hunter znajdują się na odpowiednich stronach. Zwracamy uwagę, iż linki do stron zewnętrznych zostały ograniczone jedynie do tych stron internetowych, które są zgodne z wytycznymi akceptowanymi przez polski przemysł farmaceutyczny.
 

Sfinansowana przez firmę Shire Polska, działającą w ramach grupy Shire.
Shire Polska Sp. z o.o. zarejestrowana w Polsce pod numerem KRS 0000349299
ul. Postępu 12, 02-676 Warszawa.