Focus on hunter

Nicholas (11 lat) i DiAngelo (7 lat)

Nicholas (Nick) i DiAngelo są braćmi z zespołem Huntera. Kiedy większość ich rówieśników przygotowywała się do pójścia do przedszkola, u chłopców rozpoznano chorobę.

Kiedy chłopcy byli młodsi, ich rodzina mieszkała w małym miasteczku w Nowym Meksyku i zanim rozpoznano chorobę musiała odwiedzić wielu lekarzy. Ponieważ zespół Huntera jest rzadką chorobą, trudno im było znaleźć lekarza, który mógłby leczyć Nicka.

Półtora roku temu, Nick i DiAngelo przeprowadzili się z rodziną do Kalifornii, żeby mieć bliżej do lekarza. Zarówno Nick i DiAngelo chętnie chodzą do szkoły, a teraz czekają na szkołę letnią, która zacznie się w czerwcu.

Nick jest teraz w czwartej klasie i jest harcerzem. Oprócz szkoły i zajęć w harcerstwie, lubi układać puzzle. Jego mama, Anette mówi, że Nick jest dobrym organizatorem i bardzo pomaga w domu mamie i starszej siostrze. Nawet podczas pobytu w szpitalu porządkował bibliotekę i układał książki!

DiAngelo jest teraz w pierwszej klasie i podobnie jak brat jest harcerzem. Kocha zwierzęta i bardzo lubi oglądać w telewizji Animal Planet. Jak każdy siedmioletni chłopiec lubi bawić się samochodami.