Focus on hunter

Poznaj rodziców i dziadków Jacka Frye

Jack Frye ma pięć lat i mieszka w Kalifornii. Żyje z zespołem Huntera, a jego energia, umiłowanie życia i poczucie humoru wpływa na całą rodzinę. Rozmawialiśmy z rodzicami, dziadkami i nauczycielem Jacka. Zapraszamy do przeczytania napisanej słowami najbliższych relacji o Jacku i o tym, czego nauczył swoją rodzinę na temat radości życia.

Kym Frye (mama Jacka)

1. 1. Jak Jack lubi spędzać czas?

Ostatnio bardzo polubił kręgle. Gra w kręgle na konsoli Wii, w kręgielni, gra nawet owocami – wszędzie chce grać w kręgle. Uwielbia też sport na świeżym powietrzu. Bardzo chętnie gra w baseball z rodziną na podwórku, a kiedy rano czeka na autobus – rzuca piłką.

2. Co najbardziej lubi jeść?

Każdy kto zna Jacka bardzo szybko przekonuje się, że chłopak ma niezaspokojony apetyt. Ostatnio ma prawdziwą obsesję na punkcie jedzenia ciepłych posiłków w szkole i ma ku temu kilka powodów. Jedząc obiady w szkole czuje się prawdziwym pierwszoklasistą (przedszkolaki nie chodzą na obiady). Obojętnie co jest w danym dniu na obiad, Jack zawsze chętnie je grillowany ser. Grillowany ser to jego ulubione danie.

3. Co Jack lubi oglądać w telewizji?

Jack bardzo lubi superbohaterów, szczególnie Batmana i Spidermana. Ale nie przepuści też okazji, żeby obejrzeć przygody żółwi ninja czy Hulka.

4. A z czego lubi się śmiać?

Jack ma świetne poczucie humoru. Śmieje się prawie z każdych wygłupów, ale najbardziej lubi rozśmieszać innych. niedawno nasza rodzina przygotowywała sobie wieczorem pianki cukrowe i wszyscy zrobili ich za dużo. Przez chwilę panowała cisza, a potem Jack zapytał “Mamo, a co będzie na deser?” Wszyscy spojrzeli na niego z niedowierzaniem, ponieważ bardzo się objedliśmy. Powiedziałam wtedy “Jack, przecież to był deser. Zjadłeś prawie sześć pianek!” Wtedy pokazał na swój brzuch i powiedział "Mamo, przecież ja żartowałem! To był żart!”

5. W czym Jack jest najlepszy?

Jack ma niesamowitą zdolność rozśmieszania prawie każdego. Jego entuzjazm jest zaraźliwy, a jego dobry nastrój udziela się innym. Uwielbia życie i chce uszczęśliwiać innych. Wyraźnie widać, że chętnie korzysta ze swojego talentu, a wpływanie na innych ludzi sprawia mu radość.

6. Czego nauczył Panią Jack?

Jack nauczył nas wszystkich, żeby nie brać życia zbyt serio i cieszyć się każdą chwilą. Wiele przeszedł i nadal napotyka trudności, których inne dzieci nie doświadczają, a mimo tego uśmiech nigdy nie znika z jego twarzy.

Dziadkowie Jacka

1. 1. Jak Jack lubi spędzać czas?

Jack chyba nie ma jednej ulubionej rozrywki. Uwielbia oglądać telewizję, rzucać do kosza, jeździć swoimi zabawkami, kopać piłkę, skakać na trampolinie i bawić się z psem.

2.A z czego lubi się śmiać?

Z czego lubi się śmiać… Ciężko powiedzieć, bo czasami śmieje się zupełnie bez powodu, ale według mnie lubi humor sytuacyjny i kreskówki.

3. W czym Jack jest najlepszy?

Jeżeli Jack czegoś nie zrobi, potrafi wymyślać dość wyjątkowe wymówki, które jednak wydają się wszystkim logiczne. Jego sposób myślenia jest zdumiewający.

4. Czego nauczył Państwa Jack?

Jack nauczył mnie jak żyć pełnią życia… Jesteś niepełnosprawny tylko wtedy, kiedy sam w to uwierzysz i powiesz sobie "nie dam rady tego zrobić". Wytrwałość zawsze popłaca, a jego radosne i mokre buziaki to najlepsza rzecz na świecie.

Nauczycielka Jacka

1. Jak Jack lubi spędzać czas?

W deszczowe dni uwielbia grać z kolegami w skaczącą żabkę.

2. A z czego lubi się śmiać?

Jack lubi słuchać ciekawych historyjek, szczególnie rymowanych takich jak Dr. Suess.

3.W czym Jack jest najlepszy?

Jack potrafi opowiadać bardzo przekonująco! Często mnie zadziwia. Uwielbia rozmawiać z dorosłymi, długo opowiadać o rodzinie i znajomych czy swoich wspomnieniach.

4. Czego nauczył Panią Jack?

Myślę, że Jack nauczył mnie, że czasami powinniśmy się zastanowić nad tym, co jest naprawdę ważne w życiu. Że lepszy jest dzień z uśmiechem niż dzień smutku.